Κατασκευάζοντας το σασσί του Locost. Βήμα-βήμα...
  • Άβαταρ μέλους
    DUKE
    Καθημερινά εδώ
    Καθημερινά εδώ
    Δημοσιεύσεις: 375
    Εγγραφή: Κυρ 28 Οκτ, 2007 22:30
    Τοποθεσία: Kifisia

    από DUKE » Σάβ 24 Νοέμ, 2007 16:37

    Kanei perifhmh douleia mpravo kalo kouragio!!
    Shedding tears

    7 Rulez - Keep Drifting
  • Άβαταρ μέλους
    AMTperformance
    Νέο μέλος
    Νέο μέλος
    Δημοσιεύσεις: 23
    Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ, 2008 01:52
    Τοποθεσία: Ηρακλειο Κρητης

    από AMTperformance » Δευ 28 Ιούλ, 2008 01:21

    A re file ti mou thimizeis........
    Thelo na se rotiso kati. oi baseis pou exeis stirixei to sasi, den einai stibares. exeis tsekarei mipos exei petsikarei to plaisio? exe ip opi sou oti teleiomeno to sasi bgainei 105-110 kila. Einai arketa bari gia na to stirixoun aytes oi baseis... to diko mou bgike teleiomeno kai bameno 107 kila kai eixa ftiaxei olokliro pango. kai kati allo, me tin kollisi pou xrisimopoieis einai poli diskolo na menoun ta kommatia stin thesi tous logo ton ipsilon thermokrasion kai tis diastolis. an den exeis mig tote diplotsekare tis metriseis opote kollas kati. Ego xreiastike ena bradi na xrisimopoiiso tin inverter giati mou eixe teleiosei to aerio tis mig, kai tin paratisa epi topou... Mi me parexigiseis, sta leo san simboules epeidi ta exo dei ki ego stin praxi.
    Pantos mprabo!!! axizei poli auto to project! Otan to odigeiseis tha ta xexaseis ola. einai pragmatika APISTEUTO!!!!!!!!!
  • Άβαταρ μέλους
    Echidna
    Καθημερινά εδώ
    Καθημερινά εδώ
    Δημοσιεύσεις: 315
    Εγγραφή: Σάβ 13 Οκτ, 2007 17:33
    Τοποθεσία: Αίγιο

    από Echidna » Κυρ 12 Οκτ, 2008 20:51

    Γιώργο καιρό έχεις να γράψεις. Έχουμε updates :?:
  • Άβαταρ μέλους
    kastrato
    Moderator
    Moderator
    Δημοσιεύσεις: 828
    Εγγραφή: Παρ 03 Αύγ, 2007 14:25
    Τοποθεσία: Dyonisos, Athens
    Επικοινωνία:

    από kastrato » Δευ 13 Οκτ, 2008 00:03

    ela nte pou eisai re giwrgo esu??
    Se fagane oi metakomiseis kai h katerina nomizw...
    MK Indy Fireblade900RR
    Den mporw na katalavw giati vazetai moter apo autokinita sta autokinita sas
  • Άβαταρ μέλους
    gerwn
    Που και που εδώ
    Που και που εδώ
    Δημοσιεύσεις: 84
    Εγγραφή: Δευ 03 Μάιος, 2010 00:14
    Τοποθεσία: Santa Barbara
    Επικοινωνία:

    από gerwn » Δευ 17 Μάιος, 2010 23:35

    http://www.mcsorley.net/
    Σε αυτο το link αναφερετε μονο το σασι.Δεν υπαρχει καποιο αλλο link που να δινη διαστασεις και για τα υπολοιπα οπως ψαλιδια βασεις ψαλιδιων ακριβης τοποθετηση βασεων και οτι αλλο περιφερειακο υπαρχει ;;; Με λιγα λογια αυτο το περιφημο βιβλιο που το βλεπω ν αναφερετε συνεχεια.Απο που μπορω να το κατεβασω free γιατι μεχρι τωρα εχω μαθει ολες τισ διαστασεις του σασι απ εξω και ανακατωτα εχω σκεφθει με ποιο τροπο και χωρις βοηθεια να κολλησω το σασι μια κ εξω χωρις προβληματα αλλα μεχρι εκει. :lol: :lol: :lol: Μου φαινεται πως θα μεινω με το σασι στο χερι.Χρειαζεται να κανω και καποιες μικροαλλαγες στις διαστασεις λογω ειδικου βαρους (145 Kgr) :(
  • ex_hustler
    Moderator
    Moderator
    Δημοσιεύσεις: 182
    Εγγραφή: Σάβ 04 Αύγ, 2007 16:40
    Τοποθεσία: Αιγάλεω
    Επικοινωνία:

    από ex_hustler » Δευ 17 Μάιος, 2010 23:53

    Μπροστά στα υπόλοιπα έξοδα το κόστος του βιβλίου είναι αμελητέο. Αν δε το βρίσκεις σε βιβλιοπωλεία δοκίμασε amazon ή eBay!
  • Άβαταρ μέλους
    gerwn
    Που και που εδώ
    Που και που εδώ
    Δημοσιεύσεις: 84
    Εγγραφή: Δευ 03 Μάιος, 2010 00:14
    Τοποθεσία: Santa Barbara
    Επικοινωνία:

    από gerwn » Τρί 18 Μάιος, 2010 00:11

    Μπροστά στα υπόλοιπα έξοδα το κόστος του βιβλίου είναι αμελητέο. Αν δε το βρίσκεις σε βιβλιοπωλεία δοκίμασε amazon ή eBay!
    Με τι τιτλο το ζηταω; υπαρχει μεταφρασμενο;σε ηλεκτρονικη μορφη ;;; Λαβε υπ οψιν οτι τα αγγλικα μου ειναι χαλια και ακομα περισσοτερο στους τεχνικους ορους.Εκτος ολων αυτων θελω να ειναι πραγματικα χαμηλου κοστους αφου δεν προκειται ποτε να βγαλη πινακιδες και ολα τα κομματια του εκτος καθαρα μηχανικων μερων θα φτιαχτουν απο μενα
  • Άβαταρ μέλους
    γκ
    Καθημερινά εδώ
    Καθημερινά εδώ
    Δημοσιεύσεις: 281
    Εγγραφή: Δευ 12 Ιαν, 2009 17:55
    Τοποθεσία: ΧΙΟΣ

    από γκ » Τρί 18 Μάιος, 2010 07:27

    Μπροστά στα υπόλοιπα έξοδα το κόστος του βιβλίου είναι αμελητέο. Αν δε το βρίσκεις σε βιβλιοπωλεία δοκίμασε amazon ή eBay!
    ex hustler η επιστροφή!!!!! Πού ήσουνα τόσο καιρό moderator?
  • Άβαταρ μέλους
    γκ
    Καθημερινά εδώ
    Καθημερινά εδώ
    Δημοσιεύσεις: 281
    Εγγραφή: Δευ 12 Ιαν, 2009 17:55
    Τοποθεσία: ΧΙΟΣ

    από γκ » Τρί 18 Μάιος, 2010 07:32

    Εκτος ολων αυτων θελω να ειναι πραγματικα χαμηλου κοστους αφου δεν προκειται ποτε να βγαλη πινακιδες και ολα τα κομματια του εκτος καθαρα μηχανικων μερων θα φτιαχτουν απο μενα
    Επειδή τον καημό των πινακίδων τον έχομε πολλοί, υπάρχει η πρόταση - σκέψη δημιουργίας λέσχης, που εκτός των άλλων θα κυνηγήσει και αυτό.
  • Άβαταρ μέλους
    Echidna
    Καθημερινά εδώ
    Καθημερινά εδώ
    Δημοσιεύσεις: 315
    Εγγραφή: Σάβ 13 Οκτ, 2007 17:33
    Τοποθεσία: Αίγιο

    από Echidna » Τρί 18 Μάιος, 2010 08:03

    http://www.mcsorley.net/
    Σε αυτο το link αναφερετε μονο το σασι.Δεν υπαρχει καποιο αλλο link που να δινη διαστασεις και για τα υπολοιπα οπως ψαλιδια βασεις ψαλιδιων ακριβης τοποθετηση βασεων και οτι αλλο περιφερειακο υπαρχει ;;; Με λιγα λογια αυτο το περιφημο βιβλιο που το βλεπω ν αναφερετε συνεχεια.Απο που μπορω να το κατεβασω free γιατι μεχρι τωρα εχω μαθει ολες τισ διαστασεις του σασι απ εξω και ανακατωτα εχω σκεφθει με ποιο τροπο και χωρις βοηθεια να κολλησω το σασι μια κ εξω χωρις προβληματα αλλα μεχρι εκει. :lol: :lol: :lol: Μου φαινεται πως θα μεινω με το σασι στο χερι.Χρειαζεται να κανω και καποιες μικροαλλαγες στις διαστασεις λογω ειδικου βαρους (145 Kgr) :(
    Είμαι σίγουρος ότι παλιότερα είχα κατεβάσει από κάπου το βιβλίο του Ron Champion, το οποίο έχει σχέδια για τα πάντα. Θα το ψάξω μόλις πάω σπίτι και θα σε ενημερώσω.
  • Άβαταρ μέλους
    Echidna
    Καθημερινά εδώ
    Καθημερινά εδώ
    Δημοσιεύσεις: 315
    Εγγραφή: Σάβ 13 Οκτ, 2007 17:33
    Τοποθεσία: Αίγιο

    από Echidna » Τρί 18 Μάιος, 2010 08:05

    http://www.mcsorley.net/
    Σε αυτο το link αναφερετε μονο το σασι.Δεν υπαρχει καποιο αλλο link που να δινη διαστασεις και για τα υπολοιπα οπως ψαλιδια βασεις ψαλιδιων ακριβης τοποθετηση βασεων και οτι αλλο περιφερειακο υπαρχει ;;; Με λιγα λογια αυτο το περιφημο βιβλιο που το βλεπω ν αναφερετε συνεχεια.Απο που μπορω να το κατεβασω free γιατι μεχρι τωρα εχω μαθει ολες τισ διαστασεις του σασι απ εξω και ανακατωτα εχω σκεφθει με ποιο τροπο και χωρις βοηθεια να κολλησω το σασι μια κ εξω χωρις προβληματα αλλα μεχρι εκει. :lol: :lol: :lol: Μου φαινεται πως θα μεινω με το σασι στο χερι.Χρειαζεται να κανω και καποιες μικροαλλαγες στις διαστασεις λογω ειδικου βαρους (145 Kgr) :(
    gerwn, έχεις pm
  • Άβαταρ μέλους
    DUKE
    Καθημερινά εδώ
    Καθημερινά εδώ
    Δημοσιεύσεις: 375
    Εγγραφή: Κυρ 28 Οκτ, 2007 22:30
    Τοποθεσία: Kifisia

    από DUKE » Τετ 06 Απρ, 2011 10:36

    Aderfe ti pineis ??

    online κατάστημα παπουτσιών

    θα θελα τα φωτα σας αν καποιος χρησιμοποιει το internet για την
    αγορα υποδηματων και ρουχων.
    πανω απο ολα να ειναι δοκιμασμενα για την ποιοτητα τους οσων αφορα την αυθεντικοτητα και την αποστολη στην ελλαδα, οπως επισης αν γνωριζετε και τα εξοδα αποστολης για Ελλαδα.

    Παπούτσια γυναικεία

    ASICS SHOES
    ευχαριστω εκ των προτερων.
    Shedding tears

    7 Rulez - Keep Drifting

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες