Δωρεά Paypal για τα λειτουργικά έξοδα του Site.
  • Άβαταρ μέλους
    admin
    Administrator
    Administrator
    Δημοσιεύσεις: 8
    Εγγραφή: Τρί 31 Ιούλ, 2007 23:40

    Δωρεά Paypal για τα λειτουργικά έξοδα του Site.

    από admin » Δευ 15 Ιουν, 2009 11:11

    Αγαπητοί φίλοι,

    στις αρχές Ιουλίου το site κλείνει το 2ο χρόνο λειτουργίας του στο Internet. Όπως όλα τα site και αυτό έχει διαχειριστικά και λειτουργικά έξοδα. Τα διαχειριστικά έξοδα είναι μηδενικά καθώς ο Θόδωρος Σαββίδης κι εγώ φροντίζουμε για το στήσιμο, την εμφάνιση, τη συντήρηση και την καλή λειτουργία του site. Ξεκινήσαμε μαζί και συνεχίζουμε την προσπάθειά μας χωρίς να κερδίζουμε κάτι από αυτό. Το site όμως έχει και κάποια λειτουργικά έξοδα τα οποία έχουμε επωμιστεί ο Θόδωρος κι εγώ. Στα λειτουργικά έξοδα ανήκει το κόστος ενοικίασης χώρου στο διακομιστή που φιλοξενεί το site καθώς και το κόστος ονοματοδοσίας για το όνομα locostbuilders.gr.


    Για αυτό το λόγο άνοιξα ένα λογαριασμό Paypal στον οποίο μπορείτε να κάνετε μια μικρή δωρεά για να μοιραστούμε όλοι τα λειτουργικά έξοδα του site. Θα ανοιχτεί ειδικό θέμα στο οποίο θα ανακοινώνω τα ποσά των δωρεών που θα γίνονται στο λογαριασμό Paypal. Για τυχόν προβλήματα με το Paypal επικοινωνήστε μαζί μου με προσωπικό μήνυμα pm στο account admin ή ex_hustler.

    Ευχαριστώ,
    Γιώργος Κοντογιάννης
  • Άβαταρ μέλους
    admin
    Administrator
    Administrator
    Δημοσιεύσεις: 8
    Εγγραφή: Τρί 31 Ιούλ, 2007 23:40

    από admin » Δευ 22 Ιουν, 2009 13:03

    Η λίστα των χορηγών θα ανανεώνεται και θα αναγράφεται σε αυτή nickname, ονοματεπώνυμο, ημερομηνία και ποσό χορηγίας.

    1. --- ngtech --- Νίκος Πουλάκης --- 21/06/2009 --- 40 ευρώ
    2. --- --- Ευάγγελος Τσεκούρας --- 22/06/2009 --- 1 ευρώ
    3. --- clovis --- Δημήτριος Τσοτουλίδης --- 28/06/2009 --- 20 ευρώ



    Ευχαριστούμε τα μέλη του φόρουμ που ανταποκρίθηκαν με τη χορηγεία τους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος admin την Τετ 01 Ιούλ, 2009 23:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
  • Άβαταρ μέλους
    admin
    Administrator
    Administrator
    Δημοσιεύσεις: 8
    Εγγραφή: Τρί 31 Ιούλ, 2007 23:40

    από admin » Δευ 29 Ιουν, 2009 00:32

    Παρακαλώ τον Ευάγγελο Τσεκούρα να μου στείλει p.m από το λογαριασμό του στο locostbuilders.gr γιατι το email με το οποίο έκανε τη πληρωμή μέσω Paypal δεν είναι στη βάση των χρηστών και δε μπορώ να κάνω αντιστοιχία account και ονόματος.

    Ευχαριστώ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες