ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΛΟΥΠΙΩΝ ΓΙΑ ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ
  • Άβαταρ μέλους
    grigoros_serres
    Νέο μέλος
    Νέο μέλος
    Δημοσιεύσεις: 7
    Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ, 2008 12:03
    Τοποθεσία: serres

    ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΛΟΥΠΙΩΝ ΓΙΑ ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    από grigoros_serres » Παρ 21 Νοέμ, 2008 12:28

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
    ΕΧΩ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΕΙ ΕΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΤΟ ΟΧΗΜΑ ΜΕ ΣΩΛΗΝΩΤΟ ΣΑΣΙ!
    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΛΗΜΑΤΟΣ (ΚΑΠΩ ΦΤΕΡΑ ΚΤΛ.) ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΦΕΛΙΖΟΛ ΕΠΙΚΑΛΥΜΕΝΟ ΜΕ ΓΥΨΟ (ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΟ) ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕ! ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ?
    Υ.Γ. ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ Η ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΊΝΑΙ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ Ο ΙΔΑΝΙΚΟΣ!!!
  • Άβαταρ μέλους
    TheodoreSavvidis
    Administrator
    Administrator
    Δημοσιεύσεις: 200
    Εγγραφή: Τρί 31 Ιούλ, 2007 23:40
    Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Επικοινωνία:

    από TheodoreSavvidis » Σάβ 22 Νοέμ, 2008 20:31

    Καλησπέρα και καλός ήρθες στην παρέα μας. Σέρρες από πού είσαι?
  • Άβαταρ μέλους
    grigoros_serres
    Νέο μέλος
    Νέο μέλος
    Δημοσιεύσεις: 7
    Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ, 2008 12:03
    Τοποθεσία: serres

    από grigoros_serres » Δευ 24 Νοέμ, 2008 08:51

    ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΣΕΡΡΕΣ ΕΙΜΑΙ
    ΤΟ GRIGOROAS ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΛΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΙΔΙΟΤΗΤΑ!
  • Άβαταρ μέλους
    gerwn
    Που και που εδώ
    Που και που εδώ
    Δημοσιεύσεις: 84
    Εγγραφή: Δευ 03 Μάιος, 2010 00:14
    Τοποθεσία: Santa Barbara
    Επικοινωνία:

    Re: ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΛΟΥΠΙΩΝ ΓΙΑ ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    από gerwn » Παρ 07 Ιαν, 2011 18:12

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
    ΕΧΩ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΕΙ ΕΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΤΟ ΟΧΗΜΑ ΜΕ ΣΩΛΗΝΩΤΟ ΣΑΣΙ!
    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΛΗΜΑΤΟΣ (ΚΑΠΩ ΦΤΕΡΑ ΚΤΛ.) ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΦΕΛΙΖΟΛ ΕΠΙΚΑΛΥΜΕΝΟ ΜΕ ΓΥΨΟ (ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΟ) ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕ! ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ?
    Υ.Γ. ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ Η ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΊΝΑΙ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ Ο ΙΔΑΝΙΚΟΣ!!!
    Δες αυτα για να παρης μια ιδεα πως μπορεις να κανης αυτο που ζητας.Νομιζω πως κατι τετοιο εχουν κανη και καποια παιδια απο εδω

    βαλε και τη λιστα αναπαραγωγης της εταιριας να καταλαβης τον τροπο δουλειας τους πως φτιαχνουν τα κομματια.Αυτη τη στιγμη εχω προβλημα συνδεσης και δεν μου ανοιγουν ευκολα τα βιντεο για να σου εβαζα κι αυτον το συνδεσμο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες