Πρόβλημα login
  • Άβαταρ μέλους
    GiannisP.
    Νέο μέλος
    Νέο μέλος
    Δημοσιεύσεις: 5
    Εγγραφή: Κυρ 03 Οκτ, 2010 21:06
    Τοποθεσία: Leicester (UK)

    Πρόβλημα login

    από GiannisP. » Τρί 02 Νοέμ, 2010 14:04

    Καλησπέρα από Αγγλία, εδώ και 2-3 εβδομάδες προσπαθώ καθημερινά να μπω στο φόρουμ, έβαζα 3-4 φορές τα στοιχεία μου και δε με έβαζε και σταματούσα τις προσπαθειες. Σήμερα με την 3η προσπάθεια μπήκα.

    'Εχει πρόβλημα το site ή λόγω του υπολογιστή μου; Παρόμοιο πρόβλημα έχω και με ένα άλλο φόρουμ που μπαίνω καθημερινά, αλλά εκεί με τη δεύτερη πάντα με βάζει. Τι συμβαίνει;
  • Άβαταρ μέλους
    gerwn
    Που και που εδώ
    Που και που εδώ
    Δημοσιεύσεις: 84
    Εγγραφή: Δευ 03 Μάιος, 2010 00:14
    Τοποθεσία: Santa Barbara
    Επικοινωνία:

    Re: Πρόβλημα login

    από gerwn » Τετ 03 Νοέμ, 2010 03:12

    Καλησπέρα από Αγγλία, εδώ και 2-3 εβδομάδες προσπαθώ καθημερινά να μπω στο φόρουμ, έβαζα 3-4 φορές τα στοιχεία μου και δε με έβαζε και σταματούσα τις προσπαθειες. Σήμερα με την 3η προσπάθεια μπήκα.

    'Εχει πρόβλημα το site ή λόγω του υπολογιστή μου; Παρόμοιο πρόβλημα έχω και με ένα άλλο φόρουμ που μπαίνω καθημερινά, αλλά εκεί με τη δεύτερη πάντα με βάζει. Τι συμβαίνει;
    και μενα το κανη συχνα γι αυτο και δεν πολυφαινομαι αλλα εχω παρατηρησει πως συνηθως το κανη αν ξεκινησω με λαθος γλωσσα η κωδικο και στη συνεχεια τα σβυσω και γραψω τα σωστα.πολλες φορες δεν δεχεται και τους κωδικους επιβεβαιωσης που ζηταει να συμπληρωσης οταν κανεις λαθος :roll:
  • Άβαταρ μέλους
    gerwn
    Που και που εδώ
    Που και που εδώ
    Δημοσιεύσεις: 84
    Εγγραφή: Δευ 03 Μάιος, 2010 00:14
    Τοποθεσία: Santa Barbara
    Επικοινωνία:

    από gerwn » Σάβ 16 Απρ, 2011 04:42

    Γεια σας και παλι μετ απο μακροχρονη απουσια επειδη δεν μπορουσα να μπω.Οσες φορες κι αν προσπαθησα δεν γινοταν τπτ.Ουτε καν δεν δεχοταν το εχω ξεχαση τον κωδικο μου.
    Οσπου σημερα ειπα να δοκιμασω να μπω με IE και τελικα τα καταφερα φυσικα με νεο κωδικο μονο που δεν μπορω ν αλλαξω τον αυτοματο κωδικο που μου εσταλη στο mail μου.
    Καμμια ιδεα του τι συμβαινη ;;;

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες